Patrioto! Napisz i opublikuj swój artykuł Dodaj zdjęcia i filmy Zostań Lokalnym Patriotem24 Załóż konto! Publikuj!


Podawał się za kobietę na portalu randkowym - napadał na przychodzących na spotkanie


Podawał się za kobietę na portalu randkowym - napadał na przychodzących na spotkanie

Wrocławscy policjanci z Wydziału do Walki z Cyberprzestępczością komendy wojewódzkiej oraz komisariatu na Krzykach zatrzymali mężczyznę, który podając się za kobietę na portalu randkowym, umawiał się z innymi osobami, a następnie napadał na nie. Wobec podejrzanego zastosowany został już tymczasowy areszt na 3 miesiące. Grozi mu kara do 15 lat pozbawienia wolności.

 

 

Funkcjonariusze Wydziału do Walki z Cyberprzestępczością z wrocławskiej komendy wojewódzkiej ustalili mężczyznę podejrzanego o rozbój, a następnie działając wspólnie z policjantami z komisariatu na Krzykach, zatrzymali go na jednej z ulic miasta. Jak wynika z materiałów zgromadzonych w tej sprawie 19- letni mężczyzna na portalu randkowym podając się za kobietę, umówił się na spotkanie z inną osobą. Sprawca podał pokrzywdzonemu jedynie informację o bramie i czekał na ofiarę pod blokiem. Byli umówieni na telefon. Gdy pokrzywdzony pod blokiem wyciągnął aparat i zadzwonił, by przekazać informację, że jest i czeka, 19-latek podszedł do niego z nożem i zażądał gotówki. Pokrzywdzony stracił w ten sposób 300 zł.

Obecnie sprawą zajmują się policjanci z Komisariatu Policji Wrocław Krzyki. Wyjaśniając okoliczności związane z działalnością zatrzymanego na chwilę obecną ustalili związek mężczyzny z 9 innymi tego rodzaju zdarzeniami.

Podejrzany usłyszał zarzut rozboju z użyciem noża. Za napad rabunkowy z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi kara do 15 lat pozbawienia wolności. 19-latek przebywa obecnie w tymczasowym areszcie.

Policjanci zwracają się do osób, które zostały pokrzywdzone w wyniku rozboju w przytoczonych powyżej okolicznościach, a nie zgłaszały tego, bądź też w zgłoszeniu nie podały wszystkich okoliczności zaistniałego zdarzenia, o osobisty bądź telefoniczny (tel. 71 782 46 00 ) kontakt z Komisariatem Policji Wrocław Krzyki.


Komentarze

Podobne informacje

[VIDEO] Ku przestrodze! Jazda pod prąd to śmiertelne zagrożenie!

[VIDEO] Ku przestrodze! Jazda pod prąd to śmiertelne zagrożenie!

2025-02-06 10:58:32

Jazda pod prąd to jedno z najniebezpieczniejszych zachowań na drodze, to śmiertelne zagrożenie dla innych podróżujących!


Prawdziwa historia obywatela Somalii. Stop dezinformacji

Prawdziwa historia obywatela Somalii. Stop dezinformacji

2023-08-18 09:27:55

Zatrzymany obywatel Somalii, który według aktywistów był w bardzo złym stanie zdrowia, po zbadaniu go przez ratowników wstał, sam wsiadł do auta, a na placówce podczas wykonywanych czynności oświadczył, że chce jechać na Zachód Europy. Po raz kolejny przekonaliśmy się, jak łatwo manipulować informacją przekazując niesprawdzone i niewiarygodne komunikaty.


Przywiązał psa na MOP i zostawił. Policjanci poszukują właściciela psa

Przywiązał psa na MOP i zostawił. Policjanci poszukują właściciela psa

2023-07-27 09:43:35

Funkcjonariusze poszukują właściciela psa, który chcąc pozbyć się swojego pupila pozostawił go przywiązanego do drzewa. Wyczerpanemu czworonogowi pomogli policjanci.


Przywiązał psa na MOP i zostawił. Policjanci poszukują właściciela psa

Przywiązał psa na MOP i zostawił. Policjanci poszukują właściciela psa

2023-07-27 09:43:35

Funkcjonariusze poszukują właściciela psa, który chcąc pozbyć się swojego pupila pozostawił go przywiązanego do drzewa. Wyczerpanemu czworonogowi pomogli policjanci.


Przywiązał psa na MOP i zostawił. Policjanci poszukują właściciela psa

Przywiązał psa na MOP i zostawił. Policjanci poszukują właściciela psa

2023-07-27 09:43:35

Funkcjonariusze poszukują właściciela psa, który chcąc pozbyć się swojego pupila pozostawił go przywiązanego do drzewa. Wyczerpanemu czworonogowi pomogli policjanci.


Ach ta Małopolska!  Oświęcimianin chciał zaoszczędzić i umył psa w myjni samochodowej

Ach ta Małopolska! Oświęcimianin chciał zaoszczędzić i umył psa w myjni samochodowej

2023-06-01 06:02:06

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu postawili zarzut znęcania nad zwierzęciem 45 – letniemu mieszkańcowi Oświęcimia. Mężczyzna do wymycia psa użył sprzętu oraz detergentów znajdujących się na bezdotykowej myjni samochodowej.


Hybrydowa wojna  Polski z Rosją. Zatrzymany za propagowanie agresji Rosji na Ukrainę i nawoływanie do nienawiści na tle narodowościowym

Hybrydowa wojna Polski z Rosją. Zatrzymany za propagowanie agresji Rosji na Ukrainę i nawoływanie do nienawiści na tle narodowościowym

2023-06-01 05:24:19

Prudniccy kryminalni zatrzymali 49-latka podejrzanego o publiczne propagowanie symboli „Z” oraz „V” wspierających agresję Federacji Rosyjskiej na Ukrainę oraz nawołującego do nienawiści na tle różnic narodowościowych. Mieszkaniec powiatu prudnickiego usłyszał już zarzuty w tych sprawach. Za takie przestępstwa grozi do 2 lat więzienia. Wobec podejrzanego został zastosowany środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.


Porachunki nastolatków. Pięciu na jednego

Porachunki nastolatków. Pięciu na jednego

2023-04-05 12:44:19

Policjanci wydziału kryminalnego lubińskiej komendy ustalili a następnie zatrzymali pięciu nieletnich w wieku 14-16 lat, którzy uczestniczyli w pobiciu 15-latka z Lubina. Jak ustalili funkcjonariusze, nastolatkowie zaatakowali swojego kolegę w jednym z parków na terenie miasta. Bili, kopali, a nawet grozili użyciem niebezpiecznych przedmiotów. Wszyscy zostali doprowadzeni do Policyjnej Izby Dziecka w Legnicy, a następnie czterech nastolatków, decyzją sądu, zostało umieszczonych w wyznaczonych młodzieżowych ośrodkach wychowawczych.   Pod koniec marca br., policjanci zostali powiadomieni o pobiciu 15-letniego mieszkańca Lubina. Jak wynikało ze zgłoszenia, kilku uczniów zaatakowało pokrzywdzonego w jednym z parków na terenie miasta. Napastnicy zadawali ciosy rękami, a także kopali 15-latka. Na koniec grozili użyciem niebezpiecznych przedmiotów. Pokrzywdzony nastolatek doznał obrażeń głowy, które nie zagrażały jego życiu.


Porachunki nastolatków. Pięciu na jednego

Porachunki nastolatków. Pięciu na jednego

2023-04-05 12:44:19

Policjanci wydziału kryminalnego lubińskiej komendy ustalili a następnie zatrzymali pięciu nieletnich w wieku 14-16 lat, którzy uczestniczyli w pobiciu 15-latka z Lubina. Jak ustalili funkcjonariusze, nastolatkowie zaatakowali swojego kolegę w jednym z parków na terenie miasta. Bili, kopali, a nawet grozili użyciem niebezpiecznych przedmiotów. Wszyscy zostali doprowadzeni do Policyjnej Izby Dziecka w Legnicy, a następnie czterech nastolatków, decyzją sądu, zostało umieszczonych w wyznaczonych młodzieżowych ośrodkach wychowawczych.   Pod koniec marca br., policjanci zostali powiadomieni o pobiciu 15-letniego mieszkańca Lubina. Jak wynikało ze zgłoszenia, kilku uczniów zaatakowało pokrzywdzonego w jednym z parków na terenie miasta. Napastnicy zadawali ciosy rękami, a także kopali 15-latka. Na koniec grozili użyciem niebezpiecznych przedmiotów. Pokrzywdzony nastolatek doznał obrażeń głowy, które nie zagrażały jego życiu.


[VIDEO] Wyrzucił psa z auta. Policjant nagrał video. Został pociągnięty do odpowiedzialności

[VIDEO] Wyrzucił psa z auta. Policjant nagrał video. Został pociągnięty do odpowiedzialności

2023-03-27 10:56:39

Świętokrzyski policjant nie był obojętny na los porzuconego psa i zaopiekował się nim zaraz po tym, gdy jego właściciel postanowił zostawić go na drodze i odjechać. Do zdarzenia doszło w czwartkowy poranek na terenie jednej z podkieleckich miejscowości. Właściciel czworonoga tego samego dnia usłyszał zarzut znęcania się nad zwierzęciem.





2